Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Halka

Rüyada Halka görmek ile alakali tabirler, Rüyada Halka görmek ne anlama gelir, Halka nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Halka dini rüya tabirlerinde Halka anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen altın veya gümüş halka, şerli bir söz yahut ferah verici bir haberdir.
Rüyada görülen halka Islâm dinidir. Bundan dolayı bir halka tuttuğunu gören kimse Islâm dinine sarılır. Kapı üzerindeki halka, kapıcıya yahut bekçiye, altın veya gümüşten olursa izzet ve yüksekliğe ve mülke delâlet eder.
Kapı halkası, bekçi, elçi ve korkutucudur. Kendi kapısının iki halkası olduğunu gören kimsenin iki kişiye borcu vardır. Kapısının halkasını çıkardığını gören kimse bid'at bir şeye girer.Diyanet Ruya : Rüyada altın veya gümüş halka görülmesi; kötü söze veya sevindirici bir habere yorumlanır. Bir yoruma göre de rüyada görülen halka İslâm Dini'ne işarettir. Bunun için kişinin rüyasında bir halkaya tutunduğunu görmesi; o kimsenin İslâm'a sarıldığına delil sayılır Bir kimsenin rüyasında kendi kapısının üzerinde iki adet halka oldu unu görmesi; o kimsenin iki kişiye borcunun olduğuna, rüyasında kapısının halkasını çıkardığını gören kimsenin bidat bir iş işleyeceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Altın halka içinde şer ve kötülük olan söze, Gümüş halka müjdeli habere, Bir halkaya tutunmak İslam Dini'nin kurtarıcı emirlerine ve hümlerine tutunmaya, Halka şeklinde oturulduğunu ve kendisinin de bu halkada bulunduğunu görmek rahmete ve zikrullaha, Kaapı halkası bekçi, elçi, uyarıcı ya da kapıcıya; altın ve gümüşten kapı halkası şeref ve yüceliğe, Testi, ibrik, bardak vb. şeylerin kulpu kişinin hanımına; bekar için evlenmeye, evli için sebebe sarılarak işte muvaffak olmaya yahut dağınık işleri toparlamaya delalet eder.

---
Halka rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
babayani . davranma . fodra . ibtila . karasakiz . korsanlik . muhtelif . pilipirti .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler