Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Firavun

Rüyada Firavun görmek ile alakali tabirler, Rüyada Firavun görmek ne anlama gelir, Firavun nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Firavun dini rüya tabirlerinde Firavun anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada firavun, din düşmanıdır. Bir kimsenin rüyada firavunu iyi halde görmesi, —kötü halde görülmesiyle imarın ve kavminin iyiliğine delâlet ettiği gibi — îman ve kavminin halinin kötülüğüne delâlet eder. Insan için her düşmam görmesinin tâbiri de böyledir. Dünyanın bazı firavunlarına dönüştüğünü gören kimse, kuvvete nail olur, dâvasını herkese duyurur ve dinini ifsad eder. Bir kimse, ölmüş firavunları, kisralan, zalim melikleri bir şehirde veya bir yerde yahut oralara vali olduklarını görse, rüyayı görenin gidişatı ora* da meydana çıkar.


Diyanet Ruya : Rüyada Firavun görülmesi din düşmanlığı ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında firavunla konuşup anlaştığını görmesi; o kimsenin dini yönünün zayıf olduğuna, eğer firavunla tartışmalı bir konuşma yaptığını görürse o kimsenin dini yönünün kuvvetli olduğuna, kişinin rüyasında kendisinin firavun olduğunu görmesi; o kimsenin günahkâr olduğuna ve tövbe etmesi gerektiğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Hak ve hakikat düşmanı, despot ve mağrur insana, Eski zalim hükümdarların bir yerde yönetimi ele geçirdiklerini görmek, onların zihniyetinde olanların böyle bir maksat güdüyor olmalarına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada firavun, din düşmanıdır.Bir kimsenin rüyada firavunu iyi halde görmesi, kavminin halinin kötülüğüne işaret eder.Dünyanın bazı firavunlanna dönüştüğünü gören kimse, kuvvete nail olur,davasını herkese duyurur ve dinini ifsad eder.---
Firavun rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbakteriyoloji . cokertmek . fena . gorusdurmek . kalyoncu . kusbaz . memuriyet . nikah .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler