Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Çayırlık

Rüyada Çayırlık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çayırlık görmek ne anlama gelir, Çayırlık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çayırlık dini rüya tabirlerinde Çayırlık anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çayırlık bir yeri görmek, zahmet çekilmeden elde edilecek rızka veya zahmeti az olan hanıma veya manevi ilme ya da devam eden sadakaya delalet eder. Çeşitli yeşil otlar ve çiçekler ile bilinen çayırlar, dünyaya ve dünya malına delalet eder. Bazan da çayırlık, hazine ve pazar gibi kendisine dünya malı elde edilen yere delalet eder. Bazan çayırlık görmek, islamiyete delalet eder.
Rüyada çayırlık veya otluk bir yerde ot topladığını veya yediğini gören kimsenin, durumuna bakılır, eğer o kimse fakirse zengin olur. Zengin ise, zenginliği artar. Eğer dünyadan sevgisini kesmiş ve takva yolunu seçmiş bir kimse ise, dünya zinetlerine aldamr ve yine ona meylederek eski durumuna döner. Rüyada bir çayırlıktan diğer bir çayırlığa geçtiğini gören kimse, dünyalık arzusu ile bir çarşıdan diğer bir çarşıya ve bir san'attan diğer bir san'ata geçer.

---
Çayırlık rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
benekli . caydanlik . ebleh . hasari . israil . kardes-kardas . kullanisli . mogol .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler