Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Bahçıvan

Rüyada Bahçıvan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bahçıvan görmek ne anlama gelir, Bahçıvan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bahçıvan dini rüya tabirlerinde Bahçıvan anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bahçıvan, insanları kadın sevmeye çağıran kimseye delalet eder. Bahçıvan, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, feraha, sevince ve çok rızka delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bahçıvan görmesi; o kimsenin son derece sevineceğine, rüyasında kendi bahçesinde bir bahçıvan görmesi; o kimsenin çok mutlu bir aile hayatının olacağına yorumlanır.Bir başka yoruma göre de: Rüyada bahçıvan görülmesi; cami, medrese, tekke ve kilise gibi ibâdet yerlerinin işlerini üstlenen kişiye delalet ettiği gibi, feraha, sevince ve bol rızka da işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bol ve sürekli rızka, Cami, okul vs. gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, Sevinç ve feraha, Sırnaşık ve geveze bahçıvan, çöpçatan bir kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bahçıvan, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, feraha, sevince ve çok rızka işaret eder.---
Bahçıvan rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bahariye . cezir . evvelsi . havadarlik . hey . kesinti . kubbe . meme .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler