Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Aramak (aranmak)

Rüyada Aramak (aranmak) görmek ile alakali tabirler, Rüyada Aramak (aranmak) görmek ne anlama gelir, Aramak (aranmak) nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Aramak (aranmak) dini rüya tabirlerinde Aramak (aranmak) anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyadaki aranmak, kısa bir müddetten ibarettir. Bundan dolayı rüyada düşmanının, kendisini aradığını ve bulduğunu gören kimse, ölür. Bazan rüyada aranmak, insanın ilim, amel veya malla şereflendirdiği şeye delalet eder. Rüyada bir kişi tarafından arandığını görse, kendisine isabet edecek üzüntü ve kedere delalet eder.
Rüyada aramak, aranan kimseye delalet eder. Eğer aranan kimse onu arayan kimseden kaçmıyorsa, korktuğu şeyden emin olur. Bir kimse rüyada çirkin yüzlü birisinin kendisini aradığını görse ve onu bulsa, —çirkin yüzlü kimse korkuya delalet ettiğinden— o kimse korkmaya başlar. Rüyada bir şey aradığını gören kimse, maksadına erişir. Çünkü, bir ata sözünde: «Bir kimse bir şeyi ararsa onun tümüne veya bazısına kavuşur» denilmiştir.


---
Aramak (aranmak) rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bayatlamak . cavus . devrim . hara . iclik . kahvalti . kesis2 . manipulator .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler