Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Altın Ve Gümüş Dövücü

Rüyada Altın Ve Gümüş Dövücü görmek ile alakali tabirler, Rüyada Altın Ve Gümüş Dövücü görmek ne anlama gelir, Altın Ve Gümüş Dövücü nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Altın Ve Gümüş Dövücü dini rüya tabirlerinde Altın Ve Gümüş Dövücü anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada altın ve gümüş dövücü kimseyi görmek, israf ile malı sarf eden, sır saklamayan ve sözünde durmayan kimseye delalet eder. Bazen de bunu görmek, iyiyi kötüden, kalbi safi ve halisten aynan sarrafa, yahut hak ile batıl arasını aynan hakime delalet eder. Bazen de, sanatma çok düşkün olan ve onun üzerinde ısrarla uğraşan kimseye delalet eder. Bu rüya, rüya tabir etmeyle meşgul olan kimseye de delalet eder. Zira sağlam rüyaları karmakarışık rüyalardan ayırır. Yine altm ve gümüş dövücüsünü görmek, elbise v.s. şeyleri temizleyiciye ve kötü söz söyleyen kimseye delalet eder. Bazı tabirciler de, bu rüya vilayetin valisine delalet eder, demişlerdir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda altın veya gümüş döven kimseyi görmeniz; servetinizi israf ettiğinize, sır saklamadığınıza ve sözünüzde durmadığınıza işarettir. Böyle bir rüya bazen de; iyiyi kötüden, sahteyi hakikisinden ayıran sarraf yahut hak ile batılın arasını ayıran hâkimle yorumlanır. Böyle bir rüyanın görülmesi; rüya tabir etmekle meşgul olan kimse ile de yorumlanır. Çünkü tabirci, sahih olan rüya ile sahih olmayan rüyaları birbirinden ayırma gayreti gösterir. Yine altın ve gümüş döven kimsenin rüyada görülmesi; elbise ve benzeri şeylerin temizleyicisine ve hoş karşılanmayan söz söyleyen kimseye işarettir.

---
Altın Ve Gümüş Dövücü rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbelli . celimli . dunku . geridonmek . ilik . kaptan . kiralice . merdane .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler