Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Cenaze Merasimi

Rüyada Cenaze Merasimi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cenaze Merasimi görmek ne anlama gelir, Cenaze Merasimi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cenaze Merasimi dini rüya tabirlerinde Cenaze Merasimi anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir cenaze üzerine namaz kıldığını gören kimse Allah için bir kavimle kardeşlik eder. Bazı tabirciler, cenaze münafık bir kimsedir ki, onun elinden kötü ve fasit bir kavim helak olur dediler. Bir kimse kendisini cenaze ve tabut üzerine konulduğunu halbuki hiç kimsenin kendisini yüklenmediğini görse hapsedilir. Tabutu ve cenazeyi yüklendiklerini görse, devlet ve saltanat sahibi bir kimseye tabi ve ondan mala nail olmakla menfaatlanır.
Cenazenin arkasından gittiğini gören kimse dini bozuk olur. Kendisini naaş ve tabut üzerinde gören kimsenin malı çok olur. Bir kimse kendisinin kaldırılıp tabut üzerine konulduğunu ve bir takım kimselerin onu omuzladıklarını görse, o kimseye yücelik ve saltanat isabet eder ve halkı kahrederek onların başlarına biner. Cenazesini teşyi edenlerin miktarınca saltanatında itibarı olur. Üzerine ağlandığım da görse, onun sonu güzel ve methe layık olur. Ağlayan olmayıp zemmederlerse akıbeti iyi değildir. Eğer üzerine hayırla dua edilirse akıbeti iyi olur. Vali, tüccar, reis veya sanatkarın rüyada kendisini tabut üzerinde olduğu halde, yer üzerinde gezdiğini görmeleri gemiye binmelerine alamettir.
Bir cenazenin havada gittiğini gören kimse bir reis veya bir alimin ölmesinden dolayı müşkülata girer. Yahut, kıymetli ve meziyet sahibi bir kimse gurbette veya hane yolunda yahut da harpte vefat eder.

---
Cenaze Merasimi rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbeyin . camlik2 . dilruba . garaib . gozgore . iskelet . karakoca . kuzupalamudu .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler