Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Ustura

Rüyada Ustura görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ustura görmek ne anlama gelir, Ustura nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ustura dini rüya tabirlerinde Ustura anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema: Ustura görmek; ailevî sorunlar yaşayacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ustura görmek, erkek çocuğa delalet eder. Çünkü onunla çocuklar sünnet edilir. Ustura ile bir şeyi kestiğini görmesi, rüya sahibinin başlamak arzusunda bulunduğu bir hususun in-kitaa uğramasına delalet eder.
Ustura ile eti parça parça yapsa veya bir hayvanı yaralasa, bu rüya o kimsenin insanlara sarkıntılıkta bulunduğu pis diline delalet eder.
Ustura görmek, kin ve düşmanlığa, elem ve ıstırap veren dile delalet eder.Diyanet Ruya : Rüyada ustura görülmesi; bir erkek çocuğunun doğacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir başkasını bir ustura yaraladığını görmesi; o kimsenin bir haksızlığa maruz kalarak mal varlığının bir kısmının elinden gideceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında ustura ile yaralandığını görmesi; o kişi parasının ve malının yakınları tarafından azar azar yok edildiğine delalet şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Tıraş Olmak.


MollaCami Tabiri : Rüyada ustura görmek, erkek çocuğa işarettir.Ustura ile bir şeyi kestiğini görmesi, rüya sahibinin başlamak arzusunda bulunduğu bir hususun kesintiye uğramasına işarettir.Ustura ile eti parça parça yapsa veya bir hayvanı yaralasa, bir rüya o kimsenin insanlara sarkıntılıkta bulunduğu pis diline işarettir.Ustura görmek, kin ve düşmanlığa, elem ve ızdırap veren dile işarettir.---
Ustura rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizaniz . calib . damaci . elyevm . hassasiyet . hurmetsiz . kamyon . kiran .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler