Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Uçurtma

Rüyada Uçurtma görmek ile alakali tabirler, Rüyada Uçurtma görmek ne anlama gelir, Uçurtma nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Uçurtma dini rüya tabirlerinde Uçurtma anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema: Kâğıttan yapılmış bir uçurtmanın havada uçtuğunu görmek; şansınızın kötü olduğuna işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada uçurtma, izzet, şeref ve yüksek bir derece almaya delalet eder. Bazen de arzu ettiği şeyden uzaklaştırılmaya delalet eder.
Rüyada uçurtmayla oynadığını gören kimse, sihir yapar veya boş yere çalışır. Zira uçurtma yalancı bir resim gibidir.
Iplikleri ile onu havaya çıkarmak yalan ve aldatıcılıktan ibarettir. Uçurtma, sihir ve efsun yaptırmaya da delalet eder. Rüyada evinin üzerine uçurtma düştüğünü görse, o kimsenin evine sihir yapılır.İhya Rüya Tabirleri :
 • İzzete, şerefe yüksek derecelere yahut arzu ettiği şeyden uzaklaşmaya;
 • Uçurtma uçurmak boş ve iğreti şeylerle uğraşmaya, sihir ve büğü yaptırmaya delalet eder.


  MollaCami Tabiri : Rüyada uçurtma, izzet, şeref ve yüksek bir dereceye almaya işarettir. Bazen de arzu ettiği şeyden uzaklaştırılmaya işarettir.Rüyada uçurtmayla oynadığını gören kimse, boş yere çalışır.Uçurtmayı havaya çıkarmak yalan ve aldatıcılıktan ibarettir.Uçurtma, sihir ve efsun yaptırmaya da işarettir. Rüyada evinin üzerine uçurtma düştüğünü görse, o kimsenin evine sihir yapılır. • ---
  Uçurtma rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

  Bize Yaziniz  arpalamak . boyan . cinkografi . esir . havana . hosluk . kadeh . kibris .

  Rüya Tabirleri

   

  Secmeler